درباره ما

print

روزگاری ورزش تنها یک فعالیت ساده تلقی می شد.  سلامت جسم و روان مهمترین دلیل برای روی آوردن به  فعالیت های ورزشی بود. سالها گذشت. و ورزش به سمت قهرمانی پیش رفت.  کسب مدال و رقابتهای مختلف باعث شد بسیاری جدی تر از گذشته  ورزش را  دنبال کنند. تزریق پول به ورزش، دوره ای  جدید را آغاز کرد.

سرازیر شدن اسپانسرهای مختلف و واریز شدن پول به حساب ورزشکاران، سبک و سیاق تمرینها  را  تحت  الشعاع قرارداد و علم نیز به کمک فعالیت های  ورزشی آمد. اما امروزه ورزش تبدیل به صنعت شده است.   صنعتی پردرآمد برای اسپانسرها و ورزشکارها و موقعیتی عالیبرای کسب شهرت و محبوبیت. در این بازار صنعتی بزرگ، تاکنون شرکت ایرانی نبوده  که بخواهد بر روی اصول و استانداردهای  جهانی گام برداشته به عنوان یک بخش  خصوصی  به ورزشکاران  سرمایه  گذاران کمک  و مشاوره  دهد.

 

همین خلا بزرگ باعث شده ایده تاسیس  SMC-PLUS شکل گیرد. SMC-PLUS تاسیس  شد  تا بتواند شرایط  و امكانات  ورزشي را برای قهرمان‌ها آماده تر کرده و به سرمایه گذاران هم کمک کند تا بتوانند با قهرمانان واقعی در ارتباط باشند. SMC-PLUS با استفاده از همراهی شرکای خارج از کشور خود می خواهد نشان دهد «به قدرت ورزش ایمان دارد» و اهداف خود را در راستای اعتلای نام ایران و ورزشکاران ایرانی مشخص کرده است. امید است با همراهی شما عزیزان بتوانیم در رسیدن به اهدافمان موفق باشیم.

 

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن donot-cruck-1024x196.jpg است